Transport i taxi bagażowe

Oprócz typowych przeprowadzek osób prywatnych i przeprowadzek firm świadczymy różnego rodzaju usługi transportowe dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy Państwu szybki, sprawny, a co najważniejsze, bezpieczny przewóz różnego rodzaju towarów.

TRANSPORT

Oferujemy bardziej skomplikowane przedsięwzięcia jak transport niestandardowych przedmiotów. Dzięki bogatemu doświadczeniu z powodzeniem wykonujemy:

– przewóz przedmiotów ciężkich i wielkogabarytowych np. pianin, fortepianów, sejfów, kas pancernych, materiałów budowlanych i wykończeniowych, takich jak płytki, kleje, zaprawy czy cegły,
– odbiór i przewóz mebli z miejsca wskazanego przez klienta
– przewóz urządzeń RTV oraz AGD
– przewóz skuterów
Kierowca jest zobowiązany do czynnej pomocy w załadunku i rozładunku towaru. Pomoc jest wliczona w cenę usługi, nie pobieramy za nią żadnych dodatkowych opłat.

TAXI BAGAŻOWE

Usługa skierowana do wszystkich, którzy pilnie potrzebują zrealizować niewielki transport. Polega na wynajęciu samochodu dostawczego z kierowcą, w celu przewiezienia wszystkiego, co nie zmieści się w samochodzie osobowym:

– przewóz pojedynczych mebli oraz sprzętu AGD, RTV
– przewóz materiałów budowlanych (czystych)
– przewóz rowerów

Kierowca jest zobowiązany do czynnej pomocy w załadunku i rozładunku towaru. Pomoc jest wliczona w cenę usługi, nie pobieramy za nią żadnych dodatkowych opłat.

Aby zapewnić możliwie szybki transport oraz bezpieczeństwo Państwa mienia, nasze samochody posiadają system GPS umożliwiający śledzenie trasy przejazdu taxi bagażowego.

502 306 006


Al. Solidarności 82 A lok. 2,
01-003 Warszawa


Pn - Nd : 08:00 - 22:00