Przewóz mebli Warszawa

Przeprowadzasz się do nowego mieszkania? Zmieniasz biuro na większe, ponieważ Twoja firma rozrasta się z każdym miesiącem? Szukasz wydajnego sposobu na przewóz mebli i wyposażenia? Nie ma sensu robić tego samodzielnie. Istnieje zbyt duże ryzyko upuszczenia i uszkodzenia asortymentu w załadunku, transporcie lub rozładunku. Jak temu zapobiec? Poznaj naszą ofertę! Zapewniamy profesjonalny przewóz mebli i szybki transport bagażowy.

Wyspecjalizowany zespół Mrówka-Bagażówka odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże rozwiązać każdy problem. Oferujemy błyskawiczny i bezpieczny transport mebli. Warszawa to miejsce, w którym posiadamy swoją siedzibę. Nie musisz jednak odwiedzać nas osobiście, by otrzymać indywidualną wycenę. Skorzystaj z dostępnego na stronie formularza.

Transport bagażowy – czyli co oferuje taksówka bagażowa?

Zależy Ci na błyskawicznej realizacji i profesjonalnej pomocy? Transport bagażowy na pewno spełni Twoje oczekiwania. Usługa polega na wynajęciu auta dostawczego razem z wykwalifikowanym kierowcą. Pomoże Ci on w załadunku i rozładunku, a sama usługa została wliczona w cenę. Nie musisz więc obawiać się dodatkowych kosztów, ani trudności z ciężkim wyposażeniem.

Przewóz mebli bez przystosowanego auta dostawczego, pomocników i odpowiednich narzędzi to duże ryzyko. Oszczędź czas, nerwy i zabezpiecz swój dobytek przed uszkodzeniem. Zapewniamy zarówno przeprowadzki osób prywatnych, jak i profesjonalne przeprowadzki firm.

Usługa przewozu mebli oraz AGD

Co nasi fachowcy mogą zrobić dla Ciebie? Jeśli wybierzesz:

  • Pakiet podstawowy: zabezpieczenie mebli i sprzętu AGD w aucie, transport.
  • Pakiet standardowy: załadunek, zabezpieczenie mebli i sprzętu AGD w aucie, transport, rozładunek.
  • Pakiet komfort: pakowanie, załadunek, zabezpieczenie mebli i sprzętu AGD w aucie, transport, rozładunek.

Nie wiesz, który pakiet będzie dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

Dlaczego warto skorzystać z taksówki bagażowej?

Przewóz mebli i sprzętu AGD zajmuje dużo czasu – zwłaszcza w takich miastach jak Warszawa. Utrudniony dostęp do miejsc parkingowych, korki i duże zagęszczenie ludności to bez dwóch zdań powód frustracji wielu osób, które muszą przewieźć swój asortyment do nowego mieszkania lub biura. Korzystając z naszej pomocy, nie musisz się niczym przejmować. Nasz pracownik pomoże na każdym etapie przeprowadzki i dzięki doświadczeniu poradzi sobie z szybkim dojazdem do miejsca docelowego.

Sprawdź cennik firmy przeprowadzkowej Mrówka-Bagażówka i przekonaj się, że zapewnimy Ci najlepsze warunki. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dlatego idealnie dostosujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań, potrzeb i budżetu. Profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów jest priorytetem dla całego zespołu naszej firmy.

Sprawdź szczegóły oferty!

TRANSPORT

Oferujemy bardziej skomplikowane przedsięwzięcia jak transport niestandardowych przedmiotów. Dzięki bogatemu doświadczeniu z powodzeniem wykonujemy:

– przewóz przedmiotów ciężkich i wielkogabarytowych np. pianin, fortepianów, sejfów, kas pancernych, materiałów budowlanych i wykończeniowych, takich jak płytki, kleje, zaprawy czy cegły,
– odbiór i przewóz mebli z miejsca wskazanego przez klienta
– przewóz urządzeń RTV oraz AGD
– przewóz skuterów
Kierowca jest zobowiązany do czynnej pomocy w załadunku i rozładunku towaru. Pomoc jest wliczona w cenę usługi, nie pobieramy za nią żadnych dodatkowych opłat.

TAXI BAGAŻOWE

Usługa skierowana do wszystkich, którzy pilnie potrzebują zrealizować niewielki transport. Polega na wynajęciu samochodu dostawczego z kierowcą, w celu przewiezienia wszystkiego, co nie zmieści się w samochodzie osobowym:

– przewóz pojedynczych mebli oraz sprzętu AGD, RTV
– przewóz materiałów budowlanych (czystych)
– przewóz rowerów

Kierowca jest zobowiązany do czynnej pomocy w załadunku i rozładunku towaru. Pomoc jest wliczona w cenę usługi, nie pobieramy za nią żadnych dodatkowych opłat.

Aby zapewnić możliwie szybki transport oraz bezpieczeństwo Państwa mienia, nasze samochody posiadają system GPS umożliwiający śledzenie trasy przejazdu taxi bagażowego.

502 306 006


Al. Solidarności 82 A lok. 2,
01-003 Warszawa


Pn - Nd : 08:00 - 22:00