Przeprowadzki zagraniczne i międzynarodowe

Chcesz zamieszkać w wymarzonym miejscu? Jednak przeprowadzka spędza Ci sen z powiek? To zadanie nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza jeśli wymaga transportu dobytku za granice. Przeprowadzki zagraniczne są jednak znacznie prostsze, jeśli organizuje się je przy pomocy doświadczonych specjalistów. Dzięki temu nie martwisz się ich transportem i formalnościami. Twoje rzeczy zostają odpowiednio zabezpieczone i dostarczone na miejsce. Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Przeprowadzki zagraniczne – formularz wyceny

Dane zamawiającego

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon*
Data przeprowadzki*

Przeprowadzki międzynarodowe wymagają dużo większego zaangażowania specjalistów i precyzji niż zlecenia lokalne. Wszystkie zadania trafiające do naszych fachowców podlegają więc indywidualnej wycenie. Zależna jest ona od odległości, czasu, ilości osób lub pojazdów niezbędnych do realizacji zadania i niestandardowych potrzeb (np. noclegu lub żywienia kierowców). Skontaktuj się z nami, a zespół odpowiedzialny za kwestie logistyczne dokładnie zaplanuje wydajną i bezpieczną trasę. Dzięki niej Twoje przedmioty będą szybko w punkcie docelowym.

Metody stosowane przy przeprowadzkach międzynarodowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzki zagraniczne są stresujące dla klientów i samych pracowników. Używamy więc aut, które przed realizacją przechodzą szczegółowe badanie techniczne. Jest to metoda, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. Są one zabezpieczone przy pomocy odpowiednich narzędzi. Dzięki temu ładunek nie przemieszcza się po pace pojazdu. Amy mamy pewność, że samochody bez problemu poradzą sobie z trasą.

Poznaj szczegóły naszej oferty!

Przeprowadzki zagraniczne i międzynarodowe – dlaczego warto oddać sprawę w ręce profesjonalistów

Zabierasz ze sobą więcej rzeczy, niż jadąc na kilkudniowe wakacje? Mogą więc pojawić się pierwsze problemy. Samolotem, autobusem lub pociągiem ciężko będzie przetransportować walizki, pudełka czy torby w dużej ilości. Szczególnie jeśli po drodze masz przesiadki. Doliczając do tego zastawę, książki, sprzęt elektroniczny czy meble – samochód osobowy również przestaje być atrakcyjnym wyborem.

Powierz swoje rzeczy specjalistom z odpowiednimi narzędziami. Dzięki temu samodzielnie odstaniesz się na miejsce bez dźwigania ciężkich bagaży. W ten sposób zapewnisz sobie wygodę i obniżasz ryzyko zagubienia, uszkodzenia lub kradzieży mienia.

Jeśli masz problem z lokalnym transportem swoich rzeczy, oferujemy również przeprowadzki w Warszawie. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych i przedsiębiorców. Korzystając z przeprowadzki firm, możesz błyskawicznie przenieść swoje biuro do nowego lokalu.