Przeprowadzki Wawer

Zmiana miejsca zamieszkania jest to jedna z najcięższych decyzji życiowych. Przyzwyczajenie do domu oraz strach przed zmianą jest w każdym z nas. Jednak czasami w życiu pojawiają się sytuację, gdzie musimy obrać inny kierunek. Wpływa na to wiele czynników, dla jednych jest to chęć poznania życia w większym mieście, u innych praca czy studia. Niezależnie od miejsca jakie wybierzemy, zazwyczaj chodzi nam o poprawę standardu życiowego. Niemniej trudne jak postanowienie o zmianie, jest sama przeprowadzka. Powoduje ona ogrom stresu i problemów. Nasza firma, Mrówka Bagażówka powstała właśnie po to, aby w tym ciężkim czasie ułatwić ludziom życie. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom i dużemu doświadczeniu, zaufały nam już tysiące osób. Pamiętaj, wybierz dobrze, w końcu jest to dorobek całego swojego życia.

Wawer - dzielnica seniorów

Wawer, zwany „Zielonymi płucami Warszawy” jest pod względem powierzchni największą dzielnica w stolicy. Co ciekawe również najrzadziej zaludniona. W tym miejscu można odpocząć od miejskiego zgiełku, jest to świetne miejsce dla osób, które lubią obcować z naturą. Znajdziemy tam liczne rezerwaty przyrody, parki i jeziora, zapełnione urokliwą florą wodną. Wiele osób żartobliwe tytułuje ją dzielnicą seniorów. Nikogo to jednak nie dziwi, że tak wiele osób starszych decyduję się tutaj zamieszkać. Osiedlając się tam cieszą się bezpieczeństwem, spokojem oraz dobrym dostępem do opieki medycznej.

Jedna z najtańszych dzielnic Warszawy

Mieszkanie na obrzeżach miasta ma wiele superlatyw. Jedną z najważniejszych z nich jest cena. Warto dodać, że stolicy możemy się spotkać z naprawdę dużą rozbieżnością. Apartamenty na Śródmieściu, najdroższej dzielnicy w Warszawie kosztują średnio około 15 000 złotych za mkw, natomiast mieszkania na Wawrze są o wiele tańsze, średnia cena wychodzi około 9000 za mw. Przed zakupem lub wynajęciem warto sobie zadać pytanie, czy warto przepłacać? Przeprowadzka Wawer może być dobrym rozwiązaniem!

Każdy kto myśli o mieszkaniu w obrzeżu miasta, ma obawy dotyczące dojazdu. Mieszkając tutaj nie należy się jednak o to martwić. Dzięki szybkiej Kolei Miejskiej dojazd z dworca głównego na Wawer nie zajmuje dłużej niż pół godziny. Poza tym mieszkańcy mogą korzystać z Kolei Mazowieckiej, daje im ona również możliwość szybkiej komunikacji z centrum, co ważne, ma ona dużo kursów i omija korki. Warto wspomnieć, o zwiększeniu linii nocnych, dzięki temu mamy dostęp do każdych zakątków Warszawy, o każdej porze.

Firma w Wawrze, czy warto?

W ostatnich latach coraz więcej firm decyduje się na zmianę lokalizacji. Ważnym atutem Wawru jest stosunkowo niska cena i dobra komunikacja miejska. Więc, czy warto? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć sobie samemu. Uczulamy jednak, przy zmianie lokalu warto skorzystać z firmy, która zajmuje się tym profesjonalnie. Przenoszenie biura zajmuje dużo czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz. Mrówka Bagażówka również współpracuje z firmami, nasi fachowcy są w stanie przeprowadzić pakowanie, transport i rozładunek, a zajmie nam tylko kilka godzin!