Przeprowadzki Warszawa – oferta tanich przeprowadzek

Chociaż wszyscy oczekujemy wysokiej jakości usług, nikt nie lubi przepłacać. Dlatego też przygotowaliśmy ofertę, która łączy ze sobą profesjonalizm, dbałość o najdrobniejsze detale i atrakcyjne ceny. Mrówka Bagażówka pomoże Ci na każdym etapie przeprowadzki. Niezależnie od tego, czy musisz przetransportować kilka kartonów z ubraniami, czy meble. 

Chcesz wykorzystać tanie przeprowadzki? Warszawa to miejsce, w którym możesz spotkać naszych specjalistów. Jeśli zależy Ci na błyskawicznej wycenie, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub używając formularza na stronie. Nasze indywidualne wyceny są darmowe. Nie martw się więcej o koszty i bezpieczeństwo swojego dobytku podczas lokalnej przeprowadzki w Warszawie, międzymiastowej lub zagranicznej. Poznaj naszą ofertę!

Profesjonalne przeprowadzki w Warszawie – dla zabieganych i wymagających

Nie masz czasu na przeprowadzki? Warszawa, korki i tłum, potrafią zająć ogromną ilość czasu. Jesteś zabieganym przedsiębiorcą? Przeprowadzki biur to nasza specjalność. Zajmiemy się nie tylko załadunkiem, przewozem i rozładunkiem. Pomożemy także wszystko zapakować i zabezpieczyć. 

Poradzimy sobie również z asortymentem ponadgabarytowym. Nie musisz więc martwić się o swój antyczny stolik, fortepian, czy sejf. 

Oferujemy też przeprowadzki międzynarodowe. Dzięki temu nie musisz wybierać się w długą trasą z mnóstwem bagaży. Ciesz się podróżą, a my dostarczymy wszystko pod wskazany adres. Nasza flota jest gotowa na każdy zagraniczny wyjazd i przechodzi specjalistyczny przegląd techniczny. Mamy więc pewność, że dotrzemy do punktu docelowego, szybciej niż się spodziewasz – bez nieprzyjemnych niespodzianek. 

Formularz wyceny

Przeprowadzka domu lub mieszkania nie powinna być droga. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. Jeśli chcesz ją poznać, podaj wszystkie informacje w formularzu wyceny. Nasz specjalista skontaktuje się z tobą i przedstawi Ci najlepsze rozwiązanie.

Pakiety i zakres usług przeprowadzkowych

Jesteśmy przygotowani na Twoje różne wymagania. Przygotowaliśmy trzy pakiety, z których możesz skorzystać.

  • Pakiet ekonomiczny obejmujący sam transport. 

  • Pakiet standardowy, czyli transport, załadunek i rozładunek. 

  • Pakiet komfort. W tym wypadku możesz liczyć na pełen zakres pomocy podczas pakowania, załadunku, rozładunku i w czasie transportu. 

Możemy dostosować się do wszystkich Twoich potrzeb. Pamiętaj, że nasi pracownicy doskonale znają się na realizacji najtrudniejszych zadań. Podczas pakowania wiedzą, jak odpowiednio zabezpieczyć delikatne przedmioty i biorą za nie odpowiedzialność. Nie ryzykuj, jeśli nie musisz.

Przeprowadzki domu i mieszkania – zapoznaj się z naszymi metodami

Dlaczego nasze metody zadowolą każdego? Ponieważ stawiamy na sprawdzone rozwiązania i wykwalifikowanych fachowców z doświadczeniem. Przeprowadzka mieszkania nie musi być trudna, jeśli zgrany zespół wie, co robić. Flotę dopasowaliśmy do bezpiecznego transportu nawet najcenniejszych antyków, obrazów i ponadgabarytowych mebli oraz urządzeń elektrycznych.

Mrówka bagażówka to profesjonalne przeprowadzki. Tanio, szybko i zawodowo! Zadowolenie klientów stawiany na pierwszym miejscu. Skontaktuj się z nami i postaw na udaną przeprowadzkę!

502 306 006


Al. Solidarności 82 A lok. 2,
01-003 Warszawa


Pn - Nd : 08:00 - 22:00