Profesjonalne przeprowadzki Warszawa i okolice Warszawy

Przeprowadzki Warszawa - oferta tanich przeprowadzek

Sprawdź cennik firmy przeprowadzkowej i skorzystaj z formularza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Niezależnie, czy interesuje Cię magazyn do wynajęcia, taxi bagażowe, czy pomoc przy przeprowadzce razem z pakowaniem – otrzymasz od nas najlepszą ofertę. Zespół Mrówka-Bagażówka czeka na Twoje zlecenie!

Formularz wyceny prywatnej

Krok 1 z 4

Chcesz wykorzystać tanie przeprowadzki? Warszawa to miejsce, w którym możesz spotkać naszych specjalistów. Jeśli zależy Ci na błyskawicznej wycenie, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub używając formularza na stronie. Nasze indywidualne wyceny są darmowe. Nie martw się więcej o koszty i bezpieczeństwo swojego dobytku podczas lokalnej przeprowadzki w Warszawie, międzymiastowej lub zagranicznej. Poznaj naszą ofertę!

Pakiety i zakres usług przeprowadzkowych

Pakiet ekonomiczny

najtańszy pakiet w naszej ofercie, obejmuje załadunek, transport, a także rozładunek,

Pakiet standardowy

najchętniej wybierane rozwiązanie, obejmuje zabezpieczenie towarów naszymi materiałami, załadunek, transport, rozładunek oraz ubezpieczenie przeprowadzkowe,

Pakiet komfortowy

usługa kompleksowa, obejmuje pakowanie, demontaż, zabezpieczenie naszymi materiałami, załadunek, transport, rozładunek, montaż oraz ubezpieczenie przeprowadzkowe.

Możemy dostosować się do wszystkich Twoich potrzeb. Pamiętaj, że nasi pracownicy doskonale znają się na realizacji najtrudniejszych zadań. Podczas pakowania wiedzą, jak odpowiednio zabezpieczyć delikatne przedmioty i biorą za nie odpowiedzialność. Nie ryzykuj, jeśli nie musisz.

Profesjonalne przeprowadzki w Warszawie – dla zabieganych i wymagających

Nie masz czasu na przeprowadzki? Warszawa, korki i tłum, potrafią zająć ogromną ilość czasu. Jesteś zabieganym przedsiębiorcą? Przeprowadzki biur to nasza specjalność. Zajmiemy się nie tylko załadunkiem, przewozem i rozładunkiem. Pomożemy także wszystko zapakować i zabezpieczyć.

Poradzimy sobie również z asortymentem ponadgabarytowym. Nie musisz więc martwić się o swój antyczny stolik, fortepian, czy sejf.

Oferujemy też przeprowadzki międzynarodowe. Dzięki temu nie musisz wybierać się w długą trasą z mnóstwem bagaży. Ciesz się podróżą, a my dostarczymy wszystko pod wskazany adres. Nasza flota jest gotowa na każdy zagraniczny wyjazd i przechodzi specjalistyczny przegląd techniczny. Mamy więc pewność, że dotrzemy do punktu docelowego, szybciej niż się spodziewasz – bez nieprzyjemnych niespodzianek.

profesjonalne przeprowadzki warszawa 2
profesjonalne przeprowadzki warszawa 1

Przeprowadzki domu i mieszkania – zapoznaj się z naszymi metodami

Dlaczego nasze metody zadowolą każdego? Ponieważ stawiamy na sprawdzone rozwiązania i wykwalifikowanych fachowców z doświadczeniem. Przeprowadzka mieszkania nie musi być trudna, jeśli zgrany zespół wie, co robić. Flotę dopasowaliśmy do bezpiecznego transportu nawet najcenniejszych antyków, obrazów i ponadgabarytowych mebli oraz urządzeń elektrycznych.

Mrówka bagażówka to profesjonalne przeprowadzki. Tanio, szybko i zawodowo! Zadowolenie klientów stawiany na pierwszym miejscu. Skontaktuj się z nami i postaw na udaną przeprowadzkę!

Przeprowadzki Warszawa — oferta tanich przeprowadzek

Doświadczenie w dokonywaniu przeprowadzek w Warszawie

Mrówka Bagażówka to firma przeprowadzkowa z ponad 10-letnim doświadczeniem. Od tylu lat, pomagamy naszym Klientom tworzyć nowy scenariusz ich życia. Nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowo dzięki usłudze relokacji firm i biur. Każdy Klient może liczyć na nasze wsparcie i całkowitą pomoc w procesie przeprowadzki w Warszawie.

Nasi Klienci są zadowoleni z usług, co potwierdzają ich opinie zamieszczone w Internecie, a także słowa uznania skierowane bezpośrednio do nas. Wiemy, jak ciężkie może być logistyczne zaplanowanie i dokonanie przeprowadzki, dlatego jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, gdy widzimy wdzięczność naszych Klientów. Niewątpliwie, jest to główna motywacja do wykonywania naszej pracy na tak wysokim poziomie.

Chcemy podkreślić, że służymy indywidualnym podejściem do każdego Klienta, przygotowując dla niego wycenę. Każdy z Was ma inne potrzeby, inną długość kilometrów do przemierzenia i inną ilość rzeczy do spakowania. Przez to, różni się również liczba osób, które dokonują przeprowadzki w Warszawie, bądź innym mieście Polski.

Jeśli jesteś zainteresowany transportem mebli, zachęcamy do kontaktu. Rozmowa z konsultantem pozwoli Ci bardziej szczegółowo poznać naszą ofertę. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje dodatkowe pytania.

Przeprowadzka w Warszawie bez ukrytych kosztów

Dokonując samodzielnie przeprowadzki, możesz napotkać wiele nieprzewidzianych wydatków z tym związanych. Zlecając usługę profesjonalnej firmie, jaką jest Mrówka Bagażówka, przedstawimy dla Ciebie jasną i zrozumiałą wycenę usługi, bez ukrytych kosztów. Pragniemy zaznaczyć, że jest ona darmowa. Od razu wiesz, ile kosztuje usługa, podejmujesz decyzję, czekasz na szybką realizację i śpisz spokojnie.

Nie pozwól, aby przeprowadzka przysporzyła Ci zmartwień. Nowe miejsce oznacza nowy rozdział życia, ciesz się tym i zaplanuj swoją przyszłość w wymarzonym lokum. My gwarantujemy sprawne wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Tak, abyś mógł swoje plany związane z nadchodzącym miejscem zamieszkania lub miejscem pracy, zrealizować tak szybko, jak to możliwe.

Zachęcamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli potrzebujesz rady, jesteśmy dla Ciebie wsparciem przed i w całym procesie przeprowadzki w Warszawie i okolicach.