Przeprowadzki Warszawa - oferta tanich przeprowadzek

Sprawdź cennik firmy przeprowadzkowej i skorzystaj z formularza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Niezależnie, czy interesuje Cię magazyn do wynajęcia, taxi bagażowe, czy pomoc przy przeprowadzce razem z pakowaniem – otrzymasz od nas najlepszą ofertę. Zespół Mrówka-Bagażówka czeka na Twoje zlecenie!

Formularz wyceny prywatnej

Dane zamawiającego

Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon*
Data przeprowadzki*

Chcesz wykorzystać tanie przeprowadzki? Warszawa to miejsce, w którym możesz spotkać naszych specjalistów. Jeśli zależy Ci na błyskawicznej wycenie, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub używając formularza na stronie. Nasze indywidualne wyceny są darmowe. Nie martw się więcej o koszty i bezpieczeństwo swojego dobytku podczas lokalnej przeprowadzki w Warszawie, międzymiastowej lub zagranicznej. Poznaj naszą ofertę!

Pakiety i zakres usług przeprowadzkowych

Jesteśmy przygotowani na Twoje różne wymagania. Przygotowaliśmy trzy pakiety, z których możesz skorzystać.

  • Pakiet ekonomiczny obejmujący sam transport.
  • Pakiet standardowy, czyli transport, załadunek i rozładunek.
  • Pakiet komfort. W tym wypadku możesz liczyć na pełen zakres pomocy podczas pakowania, załadunku, rozładunku i w czasie transportu.

Możemy dostosować się do wszystkich Twoich potrzeb. Pamiętaj, że nasi pracownicy doskonale znają się na realizacji najtrudniejszych zadań. Podczas pakowania wiedzą, jak odpowiednio zabezpieczyć delikatne przedmioty i biorą za nie odpowiedzialność. Nie ryzykuj, jeśli nie musisz.

Profesjonalne przeprowadzki w Warszawie – dla zabieganych i wymagających

Nie masz czasu na przeprowadzki? Warszawa, korki i tłum, potrafią zająć ogromną ilość czasu. Jesteś zabieganym przedsiębiorcą? Przeprowadzki biur to nasza specjalność. Zajmiemy się nie tylko załadunkiem, przewozem i rozładunkiem. Pomożemy także wszystko zapakować i zabezpieczyć.

Poradzimy sobie również z asortymentem ponadgabarytowym. Nie musisz więc martwić się o swój antyczny stolik, fortepian, czy sejf.

Oferujemy też przeprowadzki międzynarodowe. Dzięki temu nie musisz wybierać się w długą trasą z mnóstwem bagaży. Ciesz się podróżą, a my dostarczymy wszystko pod wskazany adres. Nasza flota jest gotowa na każdy zagraniczny wyjazd i przechodzi specjalistyczny przegląd techniczny. Mamy więc pewność, że dotrzemy do punktu docelowego, szybciej niż się spodziewasz – bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Przeprowadzki domu i mieszkania – zapoznaj się z naszymi metodami

Dlaczego nasze metody zadowolą każdego? Ponieważ stawiamy na sprawdzone rozwiązania i wykwalifikowanych fachowców z doświadczeniem. Przeprowadzka mieszkania nie musi być trudna, jeśli zgrany zespół wie, co robić. Flotę dopasowaliśmy do bezpiecznego transportu nawet najcenniejszych antyków, obrazów i ponadgabarytowych mebli oraz urządzeń elektrycznych.

Mrówka bagażówka to profesjonalne przeprowadzki. Tanio, szybko i zawodowo! Zadowolenie klientów stawiany na pierwszym miejscu. Skontaktuj się z nami i postaw na udaną przeprowadzkę!