Przeprowadzki
biur i firm

Zmiana siedziby firmy to bardzo ważny moment w jej funkcjonowaniu wiążący się z wieloma utrudnieniami. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy jak zaplanować to przedsięwzięcie, na co zwrócić szczególną uwagę. Nasza firma świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi przeprowadzek dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klientów – firm, instytucji oraz urzędów.
Dzięki naszemu wsparciu odpowiednio zaplanowana i przeprowadzona przeprowadzka nie zakłóci płynnego rytmu pracy, umożliwiając pracownikom wykonywanie codziennych obowiązków.Posiadamy szeroki asortyment aut różnej wielkości przystosowanych do przewozu mebli biurowych, biurek i krzeseł, przedmiotów wielkogabarytowych (np. szaf) oraz sprzętu biurowego. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo i ochronę przewożonego wyposażenia.Korzystając z usług firmy Mrówka Bagażówka możesz mieć pewność, że wszystkie meble, urządzenia i dokumenty będą bezpieczne. Nasi pracownicy odpowiednio przygotują transportowane przedmioty do drogi i zadbają o ich bezpieczeństwo.

Formularz wyceny

Niezależnie czy przenosisz się do innego mieszkania lub domu, czy zmieniasz siedzibę firmy na nową, zachęcamy do skorzystania z szybkiej wyceny usługi za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego.

502 306 006


Al. Solidarności 82 A lok. 2,
01-003 Warszawa


Pn - Nd : 08:00 - 22:00