O nas

Zajmujemy się kompleksową organizacją przeprowadzek. Oferujemy szeroki wachlarz usług, które świadczymy zgodnie z najwyższymi standardami. Wykonujemy przeprowadzki mieszkań i domów dla klientów indywidualnych oraz przeprowadzki firm i biur dla klientów instytucjonalnych. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas największą wartością dlatego każdą przeprowadzkę dokładnie planujemy i przeprowadzamy ze szczególną starannością chcąc sprostać wszystkim wymaganiom. Co najważniejsze jakość oferowanych przez nas usług idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Nasze usługi oferujemy w Warszawie, tu mieści się siedziba naszej firmy, jak i na terenie całego kraju.

o-nas

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie przeprowadzki są odpowiednio ubezpieczone. Bezpieczeństwo Twoich rzeczy gwarantuje nasza polisa ubezpieczeniowa. O ochronę mienia przed uszkodzeniami na każdym etapie zlecenia dbają nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Wszystkim przewożonym przedmiotom zapewniamy należytą ochronę, zabezpieczając je przed uszkodzeniami i powstaniem jakichkolwiek wad. W szczególności dbamy o delikatne przedmioty ze szkła, ceramiki, antyki oraz przedmioty o dużej wartości materialnej i sentymentalnej. Wyjątkową ostrożność zachowujemy podczas wnoszenia mebli, sprzętu i innych przedmiotów do wnętrz, zwłaszcza na klatkach schodowych, w windach, wąskich korytarzach i drzwiach, gdzie narażone są na powstanie zadrapań, zarysowań i pęknięć. Stosujemy nowoczesne techniki i narzędzia zabezpieczające:

  • pasy transportowe – umożliwiają stabilne umocowanie ładunku wewnątrz auta dzięki czemu nie przesuwa się on podczas transportu
  • koce ochronne – zabezpieczają meble przed rysami, otarciami i innymi uszkodzeniami
  • folia bąbelkowa -zabezpiecza meble, ceramikę, sprzęt AGD/RTV
  • folia strech – zabezpiecza drobne przedmioty, stanowi ochronę przed wilgocią
  • worki – pomieszczą rzeczy nietłukące się. Najczęściej używane do pakowania ubrań i innych tekstyliów
  • kartony – uniwersalne i niezastąpione do pakowania różnorodnych przedmiotów

502 306 006


Al. Solidarności 82 A lok. 2,
01-003 Warszawa


Pn - Nd : 08:00 - 22:00