Wynajem magazynu

Jesteś w trakcie przeprowadzki? Planujesz zakup, sprzedaż lub wynajem nowego biura, lokalu, mieszkania, czy domu? Nie musisz robić wszystko w pośpiechu! Przewóz dobytku do nowego miejsca to nic prostego – zwłaszcza gdy z jednego miejsca musisz zabrać swoje rzeczy, a na drugie chwilę poczekać.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, przygotowaliśmy coś specjalnego. Oferujemy wysokiej jakości powierzchnie magazynowe, przystosowane zarówno do krótko, jak i długoterminowego wynajmu. Możesz odwiedzić nas w naszej siedzibie w Warszawie lub skorzystać z wyceny przy pomocy prostego formularza online.

Bezpieczeństwo powierzchni magazynowej

Magazyn jest usytuowany na monitorowanej i strzeżonej przez całą dobę (24/7) bazie transportowej. Oprócz tego wyposażono go w innowacyjny system alarmowy. Dzięki temu nie ma możliwości, by osoby trzecie i niepowołane miały dostęp do przedmiotów znajdujących się w środku. Warszawa posiada ponad 1,7 mln mieszkańców, dlatego przygotowaliśmy się na każdą ewentualną sytuację i zagrożenie. Gwarantujemy naszym klientom, że ich dobytek będzie bezpieczny.

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że przeprowadzki w Warszawie nie należą do prostych. Nie musisz jednak mierzyć się z utrudnieniami na parkingach, czy korkami na drogach. Wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci z każdym etapem pakowania, transportu i rozładunku. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu, pieniędzy i nerwów, a Twoje rzeczy szybko znajdą się w nowym lokalu.

Oferta wynajmu magazynów

Nasz magazyn na wynajem to przestronna przestrzeń o metrażu 250 m2. Architektura i lokalizacja umożliwiają wygodny rozładunek i załadunek (małych, średnich i dużych mebli, przedmiotów, sprzętów lub paczek) z wykorzystaniem naszych firmowych pojazdów dostawczych. Lokal przystosowany został również do przyjmowania dużych samochodów do 40 ton. Dodatkowo jest on wentylowany, ogrzewany oraz odizolowany od wilgoci i czynników zewnętrznych. Jeśli więc interesuje Cię usługa magazynowania długo i krótkoterminowego w takiej miejscowości jak Warszawa, to znajdujesz się doskonałym miejscu!

Czy to wszystko, co mamy do zaoferowania? Wynajem magazynu to jedynie niewielki ułamek naszych możliwości. Zapewniamy profesjonalne przeprowadzki firm, osób prywatnych, taxi bagażowe i przewóz zagraniczny. Warszawa to miejsce nieograniczonych możliwości. Poznaj naszą ofertę!

Koszt wynajmu magazynu w Warszawie – cennik

Sprawdź cennik firmy przeprowadzkowej i skorzystaj z formularza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Niezależnie, czy interesuje Cię magazyn do wynajęcia, taxi bagażowe, czy pomoc przy przeprowadzce razem z pakowaniem – otrzymasz od nas najlepszą ofertę. Zespół Mrówka-Bagażówka czeka na Twoje zlecenie!