Magazynowanie

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów rozszerzyliśmy zakres usług i wzbogaciliśmy naszą ofertę o atrakcyjną cenowo powierzchnię magazynową. Oferta magazynowania skierowania jest do Klientów indywidualnych i firm. Umożliwiamy magazynowanie zarówno pojedynczych rzeczy, jak i wyposażenia całego mieszkania, domu czy biura na czas przeprowadzki, remontu lub sprzedaży. Zapewniamy bezpieczny transport, przechowywanie i przewiezienie rzeczy pod wskazany adres w wyznaczonym terminie. Powierzone mienie bez względu na okres jego magazynowania (krótko- lub długoterminowe) zostaje precyzyjnie zabezpieczone i oznakowane oraz pozostawione w odpowiednio wydzielonym miejscu.

Powierzchnia magazynowa i bezpieczeństwo

Wraz ze zmianą lokalizacji firmy do dyspozycji oddajemy powierzchnię 250 m2. Pomieszczenie magazynowe znajduje się na terenie naszej bazy transportowej monitorowanej i strzeżonej przez profesjonalną firmę ochroniarską 24h/7 dni w tygodniu. Nasza powierzchnia magazynowa wyposażona w system alarmowy jest doskonale zabezpieczona przed dostępem osób trzecich, jednocześnie umożliwiając swobodny dostęp naszym Klientom. Odpowiednia architektura i lokalizacja magazynu umożliwia komfortowy rozładunek i załadunek mienia z wykorzystaniem naszych aut firmowych. Przyjmujemy również dostawy samochodami do 40t. Gwarantujemy całkowitą ochronę powierzonych rzeczy przed działaniem czynników zewnętrznych. Powierzchnia magazynowa jest ogrzewana, odizolowana od wilgoci i stale wentylowana.

Koszt wynajmu magazynu - cennik w Warszawie

Koszt magazynowania ustalany jest indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej lub wyceny e-mailowej. Opłata w największym stopniu uzależniona jest od czasu przechowywania i ilości rzeczy. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta cenowa była konkurencyjna proponując optymalne ustawienie rzeczy w naszym magazynie, tak aby zajęły jak najmniej miejsca, dzięki czemu cena była jak najniższa. Szczegółowe ustalenia odnośnie warunków usługi magazynowania zawarte są podpisywanej umowie.

Oferta wynajmu magazynów:

- magazynowanie mebli, kartonów, dokumentów, sprzętu AGD i RTV oraz innych urządzeń i przedmiotów - swobodny dostęp - monitoring - ochronę antywłamaniową i przeciwpożarową - odpowiednie warunki przechowywania

502 306 006


Al. Solidarności 82 A lok. 2,
01-003 Warszawa


Pn - Nd : 08:00 - 22:00