Cennik firmy przeprowadzkowej

+ samochód + 1 pracownik

– wycena indywidualna

+ samochód + 2 pracowników

– wycena indywidualna

+ samochód + 3 pracowników

– wycena indywidualna

+ samochód + 4 pracowników

– wycena indywidualna

Ceny przeprowadzek w Warszawie – od czego zależą?

Każda przeprowadzka jest inna. Różnice w kosztach za wykonywanie usługi mogą zależeć od wybranego pakietu, odległości, ilości niezbędnych specjalistów i ponadgabarytowych przedmiotów lub mebli. W pakiecie ekonomicznym, w którym musimy jedynie przetransportować kilka kartonów w czasie przeprowadzki, cena nie jest wysoka. W przypadku pakietu komfort wybierasz pakowanie, transport, załadunek i rozładunek. Dlatego jego cena jest wyższa.

Posiadasz antyczne meble, fortepian, obrazy lub sejf? Jesteśmy przygotowani na takie przeprowadzki w Warszawie. Cennik i formularz jest na tyle elastyczny, że w kilku krokach poinformujesz nas o wszystkich istotnych szczegółach. My natomiast dostosujemy ofertę.

Przeprowadzki biur i firm oraz indywidualne – cennik

W naszej ofercie znajdziesz zarówno przeprowadzki biur, jak i indywidualne dla osób prywatnych. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów i doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie pomóc przy każdej przeprowadzce – niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma lub dom. 

Codziennie udowadniamy, że tanie przeprowadzki w Warszawie są możliwe. Wystarczy się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza, maila lub telefonu kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie pytania i wiadomości. 

Bezpłatna wycena

Co należy zrobić? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Możemy również wycenić realizację podczas oględzin (w przypadku wcześniejszego złożenia zlecenia). Zachęcamy także do skorzystania z naszego formularza wyceny, gdzie otrzymujesz możliwość podania wszystkich niezbędnych informacji. Dzięki temu poznamy szczegóły i będziemy w stanie błyskawicznie przedstawić ofertę dostosowaną do Ciebie. 

Formularz wyceny

Niezależnie czy przenosisz się do innego mieszkania lub domu, czy zmieniasz siedzibę firmy na nową, zachęcamy do skorzystania z szybkiej wyceny usługi za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego.

Przeprowadzki międzynarodowe – cennik

Już sama wyprowadzka do innego miasta może być stresująca. Przeprowadzki zagraniczne są dużo bardziej złożone. Dlatego łatwo zapomnieć o istotnych kwestiach. Na szczęście nasz zespół zajmie się za Ciebie wszystkimi sprawami logistycznymi, administracyjnymi i zabezpieczeniem mienia. Ty możesz oddać się przyjemnej i spokojnej podróży do nowego miejsca. 

Mrówka Bagażówka to doświadczona firma przeprowadzkowa. Cennik przygotowaliśmy tak, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta. 

Poznaj szczegóły naszej oferty!

502 306 006


Al. Solidarności 82 A lok. 2,
01-003 Warszawa


Pn - Nd : 08:00 - 22:00