Cennik firmy przeprowadzkowej

Zależy nam na tym, by zadowolić każdego klienta. Nikt nie lubi przepłacać. Dlatego wszyscy przed zatrudnieniem fachowców szukamy najlepszej oferty zapewniającej dobry stosunek jakości do ceny przeprowadzek. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów potrafimy odpowiednio dostosować koszt do Twoich indywidualnych oczekiwań. Zaufało nam wielu zadowolonych klientów, o czym świadczy ilość pozytywnych opinii.

Co należy zrobić? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Możemy również wycenić realizację podczas oględzin. Zachęcamy także do skorzystania z naszego formularza wyceny, gdzie otrzymujesz możliwość podania wszystkich niezbędnych informacji. Dzięki temu poznamy szczegóły Twojej przeprowadzki i będziemy w stanie błyskawicznie przedstawić ofertę dostosowaną do Ciebie.

Formularz możesz wypełnić tutaj

Ceny przeprowadzek w Warszawie – od czego zależą?

Każda przeprowadzka jest inna. Różnice w kosztach za wykonywanie usługi mogą zależeć od wybranego pakietu, odległości, ilości niezbędnych specjalistów i ponadgabarytowych przedmiotów lub mebli. W pakiecie ekonomicznym, w którym musimy jedynie przetransportować kilka kartonów w czasie przeprowadzki, cena nie jest wysoka. W przypadku pakietu komfort wybierasz pakowanie, transport, załadunek i rozładunek. Dlatego jego cena jest wyższa.

Posiadasz antyczne meble, fortepian, obrazy lub sejf? Jesteśmy przygotowani na takie przeprowadzki w Warszawie. Cennik i formularz jest na tyle elastyczny, że w kilku krokach poinformujesz nas o wszystkich istotnych szczegółach. My natomiast dostosujemy ofertę.

Przeprowadzki biur i firm oraz indywidualne – cennik

W naszej ofercie znajdziesz zarówno przeprowadzki biur, jak i indywidualne dla osób prywatnych. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów i doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie pomóc przy każdej przeprowadzce – niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma lub dom.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza, maila lub telefonu kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie pytania i wiadomości.

Przeprowadzki międzynarodowe – cennik

Już sama wyprowadzka do innego miasta może być stresująca. Przeprowadzki zagraniczne są dużo bardziej złożone. Dlatego łatwo zapomnieć o istotnych kwestiach. Na szczęście nasz zespół zajmie się za Ciebie wszystkimi sprawami logistycznymi, administracyjnymi i zabezpieczeniem mienia. Ty możesz oddać się przyjemnej i spokojnej podróży do nowego miejsca.

Mrówka Bagażówka to doświadczona firma przeprowadzkowa. Cennik przygotowaliśmy tak, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta.

Poznaj szczegóły naszej oferty!