przeprowadzka bez windy 1

Przeprowadzka bez windy – jak sobie z tym poradzić?

Każda przeprowadzka to ogromne przeżycie i wyzwanie, które pojawia się na naszej drodze. Wiąże się z dużym stresem i często pochłania sporo naszego czasu. Pakując przedmioty, trzeba uważać na każdy, najmniejszy element i ostrożnie zabezpieczać przed uszkodzeniami. Jak temu sprostać, gdy co chwilę pojawia się nowy problem, z którym przychodzi nam się zmagać? Masz do przeniesienia wielkogabarytowe rzeczy, a w budynku nie ma windy? Damy Ci kilka cennych wskazówek, jak szybko się z tym uporać i mieć za sobą ten jakże wymagający etap.

 

Przeprowadzka bez windy – pomoc firmy przeprowadzkowej

 

O ile same kartony z lekkimi obciążeniem w miarę łatwo jest wnieść na wyższe piętra, tak z ciężkimi i dużymi meblami pojawia się problem, w szczególności jeśli w budynku nie ma windy. W takich sytuacjach masz kilka możliwości wyjścia, z których możesz skorzystać.

Jedną z nich może być zaczerpnięcie profesjonalnej pomocy od firmy przeprowadzkowej. Takie rozwiązanie zagwarantuje Ci bezproblemowe i szybkie przeniesienie wszystkich rzeczy w miejsce docelowe. Dodatkowo większość z nich dysponuje odpowiednim sprzętem, który umożliwia wniesienie nawet najcięższych towarów na samą górę. Oszczędzisz cierpienia i bólu swoim plecom i kręgosłupowi, a dodatkowo będziesz miał więcej czasu na zajęcie się innymi równie ważnymi sprawami. Decydując się na usługi przeprowadzkowe warto zwrócić uwagę na to czy firma spełnia wszystkie Twoje wymagania, jest sprawdzona i polecana. Tak właśnie zagwarantujesz sobie komfort i będziesz pewny, że Twój dobytek został przeniesiony w całości bez żadnych ubytków i strat. Zwracaj uwagę na pakiety, jakie znajdują się w ofercie danej firmy i czy obejmują wszystkie aspekty, które są Ci potrzebne. Zwróć uwagę na te najważniejsze, jak właściwe zapakowanie i zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Dodatkowo możesz sprawdzić na stronie lub zapytać się konsultanta, jakich materiałów używają do tego celu. Dowiedz się, czym transportują kartony i meble oraz w jaki sposób chcą je wynieść bez użycia windy. Oczywiście poinformuj wcześniej ekipę przeprowadzkową, że w budynku nie ma żadnej windy tak, aby mogli odpowiednio się do tego przygotować.

Jeśli jeszcze nie znaleźli Państwo odpowiedniej firmy, nasza oferta jest niezwykle kompleksowa i przystosowana do wszystkich klientów. Posiadamy przejrzyste pakiety, dzięki czemu każdy z łatwością dobierze odpowiedni dla siebie. Dla nas nie stanowi przeszkody brak widny. Doświadczeni pracownicy poradzą sobie z wniesieniem wszystkich elementów w bezpieczny i szybki sposób.

 

przeprowadzka bez windy 2

 

Przeprowadzka bez windy – jakich narzędzi użyć?

 

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz wnieść swoje rzeczy na wyższe piętra bez użycia windy w budynku? Pomocne w tym wypadku mogą okazać się pasy do przenoszenia mebli, które w porównaniu z kosztami zakupu podnośników wyniosą Cię znacznie taniej. Wiele firm przeprowadzkowych właśnie korzysta z takich opcji podczas wnoszenia gabarytów do bloków, kamienic czy biur gdzie nie ma pomocy w formie wind. Zdecydowanie jest to jedna z najlepszych metod, gdyż zapewni Ci komfort i stabilizację kręgosłupowi podczas wnoszenia ciężkich pudeł. Użycie takich pasów wymusza na nas przyjęcie wyprostowanej pozycji tak, aby przypadkiem nie uszkodzić pleców. Ponadto, szelki zapewniają, że ładunek jest dobrze przymocowany i nie osunie się bądź nie wyślizgnie podczas wykonywania ruchów. Kolejnym rozwiązaniem, które może okazać się szczególnie pomocne, jest użycie z podnośników, czyli platform, dzięki którym szybko i bez większego wysiłku przeniesienie wszystkie nawet sporo ważące gabaryty. Jeśli nie posiadasz owego sprzętu możesz skorzystać z usług ekip przeprowadzkowych, które takie narzędzia posiadają. Zapewne korzystając z takich podnośników, proces przeprowadzki będzie mógł zostać jeszcze szybciej i sprawniej zrealizowany, a Ty nie będziesz musiał wyliczać strat i kosztów, jakie poniesiesz w jej wyniku.
Decydując się na pomoc Mrówki Bagażówki, możesz być pewien, że używamy wymaganych środków, aby Twój dobytek był odpowiednio zabezpieczony w trakcie wnoszenia go na określone piętro.

 

Przeprowadzka bez windy – jak właściwie się przygotować?

 

Przeprowadzkę należy właściwie przede wszystkim zaplanować. Nawet decydując się na usługi firmy przeprowadzkowej, wcześniej powinieneś rozpisać sobie cały plan działania i zbadać o tak ważne aspekty, jak chociażby fakt czy w budynku znajduje się winda. Zastanów się, co dokładnie będziesz chciał przenieść i czy podejmujesz się tego na własną rękę, z pomocą przyjaciół, rodziny czy profesjonalnej ekipy.
Postaraj się wszystkie elementy odpowiednio zabezpieczyć foliami, piankami czy papierem tak, aby podczas wnoszenia nic się nie obiło lub potłukło, aby uchronić się, przed koniecznością wymiany bądź wyrzucenia. Dodatkowym patentem może być zaznaczenie pudeł, w których znajdują się delikatne lub szklane przedmioty. Właśnie, dzięki takim metodom oszczędzisz sobie sporo czasu i pieniędzy.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Zobacz również

Zobacz Także